N&N FOTO

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ SOUKROMÍ

ODDÍL 1 – CO PROSÍME S VAŠÍMI INFORMACÍMI?

Při procházení webových stránek získáváme automaticky také adresu internetového protokolu (IP) vašeho počítače, abychom nám poskytli informace, které nám pomohou dozvědět se o vašem prohlížeči a operačním systému.

E-mailový marketing (je-li k dispozici): S vaším svolením vám můžeme posílat e-maily o našem obchodě, nových produktech a dalších aktualizacích.

ODDÍL 2 – SOUHLAS

Jak získáte svůj souhlas?

Když nám poskytnete osobní údaje k dokončení transakce, ověření platební karty nebo zadání objednávky, předpokládáme, že souhlasíte s tím, že ji shromáždíme a použijeme pouze z tohoto konkrétního důvodu.

Požádáme-li o vaše osobní údaje z druhotného důvodu, jako je marketing, budeme vás buď přímo požádat o váš výslovný souhlas, nebo vám poskytneme příležitost říci ne.

Jak mohu odvolat svůj souhlas?

Pokud se po svém přihlášení rozhodnete změnit, můžete svůj souhlas odvolat, abychom vás kontaktovali, abychom mohli kdykoli pokračovat v shromažďování, používání nebo zpřístupnění vašich informací tím, že nás kontaktujete na adrese paphosholidaylettings@gmail.com nebo nám pošlete e-mail na adrese: Stanovice, Dražov č.ev.27, 36301 Karlovy Vary Česká republika.

ODDÍL 3 – ZVEŘEJNĚNÍ

Vaše osobní údaje můžeme zveřejnit, pokud to zákonem požadujeme, nebo pokud porušujete naše smluvní podmínky.

ODDÍL 4 – SLUŽBY TŘETÍCH STRAN

Obecně platí, že poskytovatelé třetích stran, které používáme, budou shromažďovat, používat a zveřejňovat vaše informace pouze v míře nezbytné k tomu, aby mohly vykonávat služby, které nám poskytují.

Někteří poskytovatelé služeb třetích stran, jako jsou platební brány a další procesory platebních transakcí, však mají vlastní zásady ochrany osobních údajů, pokud jde o informace, které jim musí být poskytnuty pro vaše transakce související s nákupy.

Pro tyto poskytovatele doporučujeme, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů, abyste pochopili způsob, jakým budou s těmito poskytovateli zpracovávat vaše osobní údaje.

Zejména si pamatujte, že někteří poskytovatelé mohou být umístěni v zařízení nebo mají zařízení, která jsou umístěna v jiné jurisdikci než vy nebo nás. Pokud se tedy rozhodnete pokračovat v transakci, která zahrnuje služby poskytovatele služeb třetí strany, pak se na vaše informace mohou vztahovat zákony příslušných jurisdikcí, ve kterých je poskytovatel služeb nebo jeho zařízení umístěna.

Pokud se například nacházíte v Kanadě a vaše transakce je zpracovávána platební bránou umístěnou ve Spojených státech, pak vaše osobní údaje používané při dokončení transakce mohou být předmětem zveřejnění podle právních předpisů Spojených států, včetně Patriot Act.

Jakmile opustíte naše webové stránky nebo jsou přesměrovány na webovou stránku nebo aplikaci třetích stran, nejste nadále řízeni těmito Zásadami ochrany osobních údajů nebo Smluvními podmínkami našich webových stránek.

Odkazy

Když kliknete na odkazy na našich stránkách, mohou vás odkázat z našich stránek. Nejsme zodpovědní za zásady ochrany soukromí jiných webů a doporučujeme přečíst si jejich prohlášení o ochraně osobních údajů.

ODDÍL 5 – BEZPEČNOST

Chcete-li chránit vaše osobní údaje, přijmeme přiměřená opatření a dodržujeme osvědčené postupy v oboru, abychom se ujistili, že nejsou nevhodně ztraceny, zneužity, přístupné, zveřejněny, pozměněny nebo zničeny.

Pokud nám poskytnete informace o vaší kreditní kartě, informace jsou zašifrovány pomocí technologie SSL (secure socket layer technology) a uloženy v šifrování AES-256. Přestože žádný způsob přenosu přes internet nebo elektronické úložiště není 100% bezpečný, dodržujeme všechny požadavky PCI-DSS a implementujeme další obecně uznávané průmyslové standardy.

ODDÍL 6 – VĚK ZHODY

Používáním této stránky vyjadřujete, že jste ve svém státě nebo provincii bydliště nejméně ve věku plnoletosti, nebo že jste ve vašem státě nebo provincii trvalého věku a že jste nám dal souhlas s tím, vašim malým závislým osobám používat tento web.

ODDÍL 7 – ZMĚNY TÉTO ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ

Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit tyto zásady ochrany osobních údajů, a proto ji prosím často přečtěte. Změny a vysvětlení se projeví okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách. Pokud dojde k podstatným změnám v těchto zásadách, upozorníme vás, že byla aktualizována, abyste si byli vědomi, jaké informace shromažďujeme, jakým způsobem je používáme a za jakých okolností případně používáme a / nebo zveřejňujeme to.

Pokud je náš obchod zakoupen nebo sloučena s jinou společností, vaše informace mohou být převedeny na nové majitele, abychom vám mohli dále prodat produkty.

OTÁZKY A KONTAKTNÍ INFORMACE

Pokud chcete: zpřístupnit, opravit, pozměnit nebo smazat veškeré osobní informace, které máme o vás, zaregistrovat stížnost nebo jednoduše potřebovat další informace, kontaktujte našeho důvěrníka pro dodržování soukromí na adrese nnvideofoto.cz@gmail.com nebo poštou na adrese NRfoto.

[Re: důstojník dodržování soukromí]

[Stanovice, Dražov č.ev.27, 36301 Karlovy Vary Česká republika]

REZERVUJ NEBO KONTAKTUJTE MĚ

AboutMeSquare

Nela Rackiewiczova

Profesionální Fotograf

 

Tel: +420 607 352 155

E-Mailem: nnvideofoto.cz@gmail.com
Adresa: Stanovice, Dražov č.ev.27, 36301 Karlovy Vary Czech Republic

 

Následuj Mě:

Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Vlastník NRfoto © 2018. Navrhl  GRXInteractive.